Rypadla Bobcat E32 a E35

Rypadla Bobcat E32 a E35 zbrusu nová generace minibarů stanovuje nový standard díky své spolehlivosti, komfortní obsluze, hydraulickému ovládání a jedinečné výkonnosti. Délka ramene - násady je k dispozici jako volitelná možnost dle požadavků zákazníka.
 
Model E32 s klasickou kabinou a model E35 v provedení s nulovým přesahem kabiny pro stísněné prostory a lepší manévrovatelnost. Oba dva modely nabízejí zákazníkům řadu inovací a nových technologií jako např. automatickou regulaci otáček motoru s možností jemné a plynulé regulace otočným potenciometrem, plovoucí polohu radlice pro snadnou nivelaci, dvoucestná hydraulika, dvě pojezdové rychlosti, atd.. Příslušenství může obsahovat několik druhů podkopových lžic včetně lžic svahovacích s hydraulickým ovládáním nebo drapákem, bourací kladiva, vrtací zařízení, hutnící desky, atd.

V zájmu snížení spotřeby paliva, snížení hluku a snaze vytvořit příjemnější prostředí jsou oba modely standardně vybaveny fukcí "automatické detekce nečinnosti". Tato funkce (po aktivaci obsluhou stroje) automaticky sníží otáčky a přepne na "volnoběh" pokaždé, pokud stroj vykazuje nečinnosti delší než 4 sekundy. V okamžiku, kdy obsluha znovu spustí pohyb stroje, škrtící klapky se omažitě vrátí do původní polohy a Vy tak máte ihned k dispozici veškerý výkon, který potřebujete.© 2001 - 2020 Autojeřáby Olomouc - pobočka Autojeřáby Jurkovič
Autojeřáby Kladno, Praha - Autojeřáby Olomouc, Morava - pronájem autojeřábu 8t až 120t
Odkazy | Webdesign ABweb.cz